یخچال نیمه طبقاتی Tesko

یخچال های نیمه طبقاتی TEKSO

ارگونومی بیشتر ، اتلاف انرژی کمتر ، سازگاری افزونتر با محیط زیست

مهندسی مطابق با زیبایی شناسی

عملکرد هماهنگ با زیبایی

یخچال های نیمه طبقاتی مدلهای “کاسترا ” و “کتوس” چهره مدرنی از جایگاه ارائه کالا و فروش معرفی نموده اند و با نمای زیبای کابینت تبدیل به یک جاذبه در محیط فروشگاه گردیده اند . نورپردازی مفهومی کابینت و پهنه نمایش عریض که تاکید بر کالای ارائه شده دارد ، دید سریع و واضح را نسبت به همه محصولات در معرض فروش فرآهم می کنند.

زیبا و قابل اعتماد

امروزه یخچال های نیمه طبقاتی مدلهای “کاسترا” و “کتوس” پس از سال ها تحول و توسعه به بالاترین شاخص ها دست یافته اند . ابعاد و اندازه ای متنوع مدل “کاسترا ” اجازه هرگونه ابتکار در زمینه طراحی محیط فروشگاه را به طراحان می دهد . با طراحی ساده گرا و موجز ، یخچال های نیمه طبقاتی بر روی دو مشخصه حداکثر دید و راحتی استفاده تمرکز کرده اند .

تنوع

موفقیت طراحی اصولی در همه بخش ها

انتخاب نامحدود در اندازه ها انعطاف لازم جهت ادغام کابینت ها را فرآهم می آورد تا رسیدن به سطح فروش آرمانی را امکان پذیرنماید . یخچال نیمه طبقاتی مدل “کاسترا” قابلیت ارائه در ارتفاع های مختلف از ۱۲۰۰ تا ۱۹۰۰ میلیمتر را داراست .

از ابتکار خود بهره ببرید

مدل ” کاسترا “به لطف تنوع در ارتفاع جلوی یخچال تعدد دسترسی به امکانات در بخش سفارش و عرضه تسهیل کرده است . دیواره های کناری و دیواره های مقسم از جنس پلکسی و اندازه های متنوع ، انتخاب مدل “کاسترا” با ارتفاع های مختلف را ممکن ساخته است . با امکان سفارش رنگ آمیزی RAL (مبنای کدبندی شده رنگ ها) امکان طراحی دکوراتیو دلخواه فروشگاه مهیا می گردد .

سرمایه گذاری با آینده نگری                                                                  

پایین ترین هزینه در طول چرخه زندگی

پایین ترین هزینه ای که شما در زندگی پرداخت آنرا تجربه می کنید حاصل “فن آوری سبز TEKSO ” با بهره وری موثر انرژی می باشد. با بهینه سازی مصرف انرژی ، محصولات TEKSO نقش مهمی در کاهش میزان ایجاد کربن و آلودگی هوا ایفا می کند ، که همانا سرمایه گذاری شما در راه چرخه زندگی است .

چراغ های LED

TEKSO در یخچال های چند طبقه ای خود لامپ های LED با رنگ های گوناگون را بصورت سفارشی برای نوپردازی راس و طبقات یخچال ها ارائه می کند . سیستم روشنایی LED بسرعت روشنایی استاندارد و مورد نیاز را فرآهم می آورد که در یک فروشگاه در جهت کاهش مصرف برق و انرژی مد نظر هستند. لامپ ها با فن آوری LED با کمترین میزان مصرف و دوام زیاد بهترین جایگزین برای لامپ های معمول فلورسنت T5 و T8 هستند.

پوشش های شیشه ای                                                                                                                             

برخی از فروشگاه ها برای کاهش مصرف انرژی یخچال های دارای درب شیشه ای را انتخاب می کنند. طراحی نسل جدید پوشش های شیشه ای بگونه ای با کابین و بدنه یخچال یکپارچه شده اند که همخوانی کاملی با یخچال های جلو باز (پرده هوا ) دارند. TEKSO گروه متنوعی از درب ها و پوشش های شیشه ای را ارائه داده است که باعث کاهش مصرف انرژی تا ۵۰% می گردند. راه حلی دیگر در کاهش هزینه ها .

انرژی

عایق بندی بهتر ، پوشش ها و درب های شیشه ای قابل سفارش ، لامپ های LED و فن های کم مصرف یخچال های چند طبقه ای TEKSO را تبدیل به یکی از بهترین محصولات در کلاس خود کرده است . همچنین به منظور دستیابی به بهره وری بیشتر امکان ارائه سوپاپ اکترونیکی در بخش مبدل گاز سرمازا یا اواپراتور نیز وجود دارد طراحی هوشمندانه برد الکترونیکی TEKSO همانند یک حلقه یکپارچه با کنترل الکترونیکی کابین عمل می کند.

پنتان C

TEKSO برای تزریق فوم از عامل موثر “پنتان C ” استفاده می کند که باعث بهتر شدن ساختار عایق کاری نسبت به روش معمول برای کاهش حرارت نامطلوب می گردد در نتیجه باعث مصرف انرژی سرمایشی کمتر در درون کابین شده هزینه و آسیب رسانی به اوزون و البته گرمایش زمین را کاهش می دهد.

 

لوازم جانبی

درب ها ، لامپ ها ، قفسه ها و قلاب ها ، نگهدارنده و جای برچسب ها …

Tekso موفق به ارائه روشی مخصوص به خود در زمینه روکش و درب های شیشه ای در یخچا ل های نیمه طبقاتی خود شده است . طراحی مسطح مدل های ” کاسترا ” و ” کتوس ” دارای یک سایبان ویژه است که سامانه کشویی را پنهان می کند درحالی که نمای یکپارچه ای به پوشش شیشه ای می دهد. درب های بلند شیشه ای حداکثر دید داخلی را ممکن می کند و همچنین باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند.

قفسه و قلاب ها ، نگهدارنده ها / محل برچسب ها

در یخچال های مرتفع و نیمه مرتفع جدید دسترسی به انواع قفسه بندی ها و قلاب ها بطور سفارشی امکان پذیر گردیده اند . قفسه های رنگ آمیزی شده وقفسه های فولاد ضد زنگ ، قفسه های سیمی همراه یا بدون پلکسی و قلاب های ویژه همه در کنار هم مجموعه متنوع از قفسه بندی را ارائه می کنند. این لوازم جانبی در اندازه و حجم های گوناگون بهترین و دقیق ترین امکانات را نسبت به نوع استفاده فرآهم می آورند. تمامی قفسه ها می توانند بر حسب سفارش مجهز به نگهدارندها و محل برچسب های شیشه ای ، پلکسی و یا نگهدارنده های سیمی با چندین ارتفاع مختلف گردند . همچنین محل برچسب های مخصوص برای کابین های دارای درب های شیشه ای .

لامپ های LED خاص TEKSO و لامپ های فلورسنت T5 و T8

در حالیکه لامپ های فلورسنت T8 بصورت معمول و استاندارد در سیستم روشنایی بکار می روند ، لامپ های T5 و LED بصورت سفارشی ارائه می گردند. TEKSO تولید کننده سیستم LED خاص خود با امکان اتنخاب چندین رنگ است . یک تراشه ویژه این اطمینان را می دهد که یک میزان مشخصی نور برای مدت چندین سال بدون تغییر رنگ ، روشنایی بخش یخچال ها باشد.

پرده شب

درحالیکه پرده شب گیره دار بصورت معمول و استاندارد ارائه می گردد ، پرده شب الکتریکی نیز بصورت سفارشی قابل دسترس است . یک پرده شب الکتریکی می تواند در بهترین حالت ۳ پرده را حرکت دهد. پرده ها می توانند از جعبه کنترل الکتریکی و یا با یک سویچ روی بدنه عمل کنند.

فولاد ضد زنگ و رنگ آمیزی داخلی سفارشی

داخل تمامی مدل های یخچال های چند طبقه ای بدون هرگونه محدودیتی قابل سفارشی سازی هستند. صفحه پشت ، قفسه ها ، نگهدارنده قفسه ، مجرای تخلیه و سینی پایین قابل ارائه از جنس فولاد ضد زنگ می باشند . همه این بخش ها بطور سفارشی قابل رنگ آمیزی با رنگ RAL (مبنای کدبندی شده رنگ ها ) جهت دستیابی به بیشترین هماهنگی محیطی با فروشگاه می باشند. کیفیت رنگ آمیزی الکترواستاتیکی TEKSO دوام سطح کابین ها را تضمین می کند.