یخچال های پیشخوان و ویترینی

یخچال های پیشخوان و ویترینی

یخچال های پیشخوان و ویترینی TEKSO

خانواده ” نورما “

ارگونومی بیشتر ، اتلاف انرژی کمتر ، سازگاری افزونتر با محیط زیست

توجه در طراحی تا جزئی‌ترین قطعات

عملکرد هماهنگ با زیبایی

ارتقای کارکرد و کاربرد برآیند مهندسی مجدد نسل سوم یخچال های TEKSO می باشند . مجموعه سطح بالایی از فن آوری مانند ؛ بهره مندی از روش پیشرفته گردش هوا باعث دستیابی به کارکرد و بهره وری بسیار بهتری گشته است. طراحی “گسترده و واضح ” برای دید بهتر نسبت به کالا اساس طراحی یخچال های پیشخوان و ویترینی Tekso بوده است. و طیف گسترده ای از لوازم جانبی چند منظوره ، خانواده “نورما” را بهتر از هر زمان دیگری ساخته است .

زیبای در سادگی

سطوحی از کابینت که نیاز به تمیز شدن دارند براحتی قابل دسترس و جداشدن هستند. جابجایی و ساختار آسان نصب در طراحی این محصولات مدنظر بوده است. TEKSO همزمان با طراحی زیباتر ، بهره‌وری مصرف انرژی را نیز مدنظر دارد. بهبود عایق بندی عناصر ساختاری ، مصرف انرژی بهینه اجزاء و ساختار نوآورانه گردش هوا در طراحی نوین یخچال ها، تضمینی بلند مدت برای کارایی این مدل ها در مراکز فروش می باشد.

ارگونومی و انعطاف پذیری ، دوشادوش هم    موفقیت طراحی اصولی در همه بخش ها

TEKSO تولید کننده یخچال های پیشخوان و ویترینی در حجم و اندازه و مدل های گوناگون و مناسب شرایط شاخص هر فروشگاه است و موفق به معرفی طیف گسترده مدل ها با تنوع و زبیایی کابین و بدنه شده است . با بکارگیری اتصالات متعدد و همچنین لوازم جانبی متنوع در یخچال های چند طبقه ای مرتفع و نیمه مرتفع TEKSO  به طیف گسترده ای از نیازهای شما پاسخ داده شده است .

دیواره های کناری و سازه های مقسم

سری یخچال های پیشخوان و ویترینی TEKSO با امکان انتخاب متنوع دیواره های کناری نیازه های شما را پوشش داده است . انواع گوناگونی از دیواره های کناری و سیستم های دیواره های مقسم متناسب با انواع مختلفی از شیشه ای جلوی ویترین ارائه می شوند طراحی دیواره های کناری خانواده “نورما ” به شکلی طراحی شده اند که با چیدمان هر فروشگاهی همخوانی خواهند داشت و جذابیت و زیبایی را به ارمغان می آورند.

سرمایه گذاری با آینده نگری      پایین ترین هزینه در طول چرخه زندگی

پایین ترین هزینه ای که شما در زندگی پرداخت آنرا تجربه می کنید حاصل “فن آوری سبز TEKSO ” با بهره وری موثر انرژی می باشد. با بهینه سازی مصرف انرژی ، محصولات TEKSO نقش مهمی در کاهش میزان ایجاد کربن و آلودگی هوا ایفا می کند ، که همانا سرمایه گذاری شما در راه چرخه زندگی است .

چراغ های LED

TEKSO در یخچال های پیشخوان و ویترینی خود لامپ های LED با رنگ های گوگوناگون را بصورت سفارشی برای نوپردازی راس و طبقات یخچال ها ارائه می کند . سیستم روشنایی LED بسرعت روشنایی استاندارد و مورد نیاز را فرآهم می آورد که در یک فروشگاه در جهت کاهش مصرف برق و انرژی مد نظر هستند. لامپ ها با فن آوری LED با کمترین میزان مصرف و دوام زیاد بهترین جایگزین برای لامپ های معمول فلورسنت T5 و T8 هستند.

انرژی

عایق بندی بهتر ، پوشش ها و درب های شیشه ای قابل سفارش ، لامپ های LED و فن های کم مصرف یخچال های چند طبقه ای TEKSO را تبدیل به یکی از بهترین محصولات در کلاس خود کرده است . همچنین به منظور دستیابی به بهره وری بیشتر امکان ارائه سوپاپ اکترونیکی در بخش مبدل گاز سرمازا یا اواپراتور نیز وجود دارد طراحی هوشمندانه برد الکترونیکی TEKSO همانند یک حلقه یکپارچه با کنترل الکترونیکی کابین عمل می کند.

 

گردش هوای هوشمند

یخچال های ویترینی گوشت Tekso گردش هوای بهینه ای را ایجاد می کنند که با جلوگیری از تبخیر آب گوشت ، تازگی آنرا برای مدت زیادتری حفظ می کند . طراحی پرده هوا در یخچال های خانوده نورما ، گردش هوایی هوشمند را ایجاد کرده است که با حفظ درجه دمای مناسب از خشک شدن کالای ارائه شده جلوگیزی می نماید.

 

پنتان C

TEKSO برای تزریق فوم از عامل موثر “پنتان C ” استفاده می کند که باعث بهتر شدن ساختار عایق کاری نسبت به روش معمول برای کاهش حرارت نامطلوب می گردد در نتیجه باعث مصرف انرژی سرمایشی کمتر در درون کابین شده هزینه و آسیب رسانی به اوزون و البته گرمایش زمین را کاهش می دهد.

لوازم جانبی

جای چاقوها ، جای کیسه ها ، صفحات تخته برش و سینی های پلکانی …

جای چاقوها ، جای کیسه ها و صفحات تخته برش

ابزار سنتی کارایی و خدمات رسانی بهتری برای کاربران دارند . از بین روش های متعدد آنها به سادگی کار و زندگی را راحت می کنند .

سینی های پلکانی

بسیاری از فروشگاه ها برای کاربردی تر نمودن ارائه کالای خود از سینیهای پلکانی استفاده می کنند . ایجاد اختلاف سطح باعث دیده شدن همه کالا و همچنین دسترسی بهتر مشتری و کاربر می شود لذا در یخچال های ویترنی Tekso این روش مدنظر قرار گرفته اند.

سینی های ریلی

این سینی ها عمدتا برای پیشخوان های گرم استفاده می شوند با این حال برای مصارف تزئینی قابل سفارش در یخچال های ویترنی هستند.

لامپ های LED خاص TEKSO و لامپ های فلورسنت T5 و T8

در حالیکه لامپ های فلورسنت T8 بصورت معمول و استاندارد در سیستم روشنایی بکار می روند ، لامپ های T5 و LED بصورت سفارشی ارائه می گردند. TEKSO تولید کننده سیستم LED خاص خود با امکان اتنخاب چندین رنگ است . یک تراشه ویژه این اطمینان را می دهد که یک میزان مشخصی نور برای مدت چندین سال بدون تغییر رنگ ، روشنایی بخش یخچال ها باشد.

شبکه های سیمی

برای سینی ها می توان شبکه های سیمی سفارش داد. شیب سینی ها را با تنظیم شیب شبکه ها و شیارهای مختلف روی دیواره پشت می توان تغییر داد .

پرده شب و درب کشویی

پرده شب جهت صرفه جویی در انرژی قابل سفارش است . همچنین درب کشویی در ساعات کاری برای دور نگه داشتن حشرات از کالا نیز قابل سفارش است.