یخچال چند طبقه : ارگونومی بیشتر ، اتلاف انرژی کمتر ، سازگاری افزونتر با محیط زیست

 توجه در طراحی تا جزئی‌ترین قطعات

عملکرد هماهنگ با زیبایی

نسل سوم یخچال های چند طبقه ای TEKSO دارای طراحی کاملا جدید ودارای مجموعه سطح بالایی از فن آوری می باشند ، مانند ؛ بهره مندی از ساختار هوشمندانه ، فن آوری پیشرفته پرده هوا و لوازم جانبی متنوع و چند منظوره .
یخچال های چند طبقه ای جدیدTEKSO بیش از گذشته نمایانگر برتری های جامع این نام تجاری هستند.


زیبا و قابل اعتماد

یخچال های چند طبقه ای نسل جدید TEKSO ترکیبی از فن آوری اطمینان بخش TEKSO و دیدگاه اصولی و زیبای طراحی مسطح است. TEKSO همزمان با طراحی زیباتر ، بهروی مصرف انرژی را نیز مدنظر دارد. بهبود عایق بندی عناصر ساختاری ، مصرف انرژی بهینه اجزاء و ساختار نوآورانه “پرده هوا” در طراحی نوین یخچال های چند طبقه ای ، تضمینی بلند مدت برای کارایی این مدل ها در مراکز فروش می باشد.

 

یخچال چند طبقه


ارگونومی و انعطاف پذیری ، دوشادوش هم

موفقیت طراحی اصولی در همه بخش ها

TEKSO تولید کننده یخچال های چند طبقه ای در حجم و اندازه و مدل های گوناگون و مناسب شرایط شاخص هر فروشگاه است و موفق به معرفی طیف گسترده مدل ها با تنوع و زبیایی کابین و بدنه شده است . با بکارگیری اتصالات متعدد و همچنین لوازم جانبی متنوع در یخچال های چند طبقه ای مرتفع و نیمه مرتفع TEKSO  به طیف گسترده ای از نیازهای شما پاسخ داده شده است .


دیواره های کناری و سازه های مقسم

سری یخچال های چند طبقه ای TEKSO با امکان انتخاب متنوع دیواره های کناری نیاز های شما را پوشش داده است . تنوعی از دیواره های کناری براق ، دیواره های کناری بسته با پوشش داخلی آینه ای ، دیواره تاج برای هر بخش خنک کننده ، دیواره های مقسم و جدا کننده از جنس های پلکسی و پلکسی گلس ، خانواده ای را تشکیل داده اند که با چیدمان هر فروشگاهی همخوانی خواهند داشت و جذابیت و زیبایی را به ارمغان می آورند.


سرمایه گذاری با آینده نگری

پایین ترین هزینه در طول چرخه زندگی

پایین ترین هزینه ای که شما در زندگی پرداخت آنرا تجربه می کنید حاصل “فن آوری سبز TEKSO ” با بهره وری موثر انرژی می باشد. با بهینه سازی مصرف انرژی ، محصولات TEKSO نقش مهمی در کاهش میزان ایجاد کربن و آلودگی هوا ایفا می کند ، که همانا سرمایه گذاری شما در راه چرخه زندگی است .


 چراغ های LED

TEKSO در یخچال های چند طبقه ای خود لامپ های LED با رنگ های گوناگون را بصورت سفارشی برای نوپردازی راس و طبقات یخچال ها ارائه می کند . سیستم روشنایی LED بسرعت روشنایی استاندارد و مورد نیاز را فرآهم می آورد که در یک فروشگاه در جهت کاهش مصرف برق و انرژی مد نظر هستند. لامپ ها با فن آوری LED با کمترین میزان مصرف و دوام زیاد بهترین جایگزین برای لامپ های معمول فلورسنت T5 و T8 هستند.


پوشش های شیشه ای

برخی از فروشگاه ها برای کاهش مصرف انرژی یخچال های دارای درب شیشه ای را انتخاب می کنند. طراحی نسل جدید پوشش های شیشه ای بگونه ای با کابین و بدنه یخچال یکپارچه شده اند که همخوانی کاملی با یخچال های جلو باز (پرده هوا ) دارند. TEKSO گروه متنوعی از درب ها و پوشش های شیشه ای را ارائه داده است که باعث کاهش مصرف انرژی تا ۵۰% می گردند. راه حلی دیگر در کاهش هزینه ها .


انرژی

عایق بندی بهتر ، پوشش ها و درب های شیشه ای قابل سفارش ، لامپ های LED و فن های کم مصرف یخچال های چند طبقه ای TEKSO را تبدیل به یکی از بهترین محصولات در کلاس خود کرده است . همچنین به منظور دستیابی به بهره وری بیشتر امکان ارائه سوپاپ اکترونیکی در بخش مبدل گاز سرمازا یا اواپراتور نیز وجود دارد طراحی هوشمندانه برد الکترونیکی TEKSO همانند یک حلقه یکپارچه با کنترل الکترونیکی کابین عمل می کند.

 

 پرده هوای دولایه

فن آوری استاندارد “پرده هوای دولایه ” در مدل های ” دکو و دورآدو ” TEKSO قابل سفارش و دسترسی هستند که باعث صرفه جویی بیشتر انرژی با حفظ دمای محصولات می گردد . به یمن استفاده از سیستم هوشمند هوای پویا در این دو مدل درحالیکه دمای کالا در میزان های متفاوت قابل نگهداری است ، یخچال با ارتفاع پایه فوق العاده کم ارائه شده است .


پنتان 
C

TEKSO برای تزریق فوم از عامل موثر “پنتان C ” استفاده می کند که باعث بهتر شدن ساختار عایق کاری نسبت به روش معمول برای کاهش حرارت نامطلوب می گردد در نتیجه باعث مصرف انرژی سرمایشی کمتر در درون کابین شده هزینه و آسیب رسانی به اوزون و البته گرمایش زمین را کاهش می دهد.

 

یخچال چند طبقه‌ای

 

 لوازم جانبی

درب ها ، لامپ ها ، قفسه ها و قلاب ها ، نگهدارنده و جای برچسب ها …

 

 درب های شیشه ای کشویی
فروشگاه هایی که دارای راهروهای باریک هستند ( اگر از سیستم پرده هوا استفاده نکنند ) غالبا برای یخچال های درب های شیشه ای کشویی سفارش می دهند. TEKSO برای یخچال های مرتفع و نیمه مرتفع خود درب های شیشه ای کشویی بادوام و موثر در کاهش مصرف انرژی ارائه می دهد . بخش بالای چارچوب ها درب ها زیر پوشش پنهان می شود که باعث باز شدن دید به درون یخچال می گردد.

 

 درب های شیشه ای تکی

همچنین TEKSO برای یخچال ها درب های شیشه ای باریک با طراحی ملایم بدون چارچوب و قاب نیز ارائه می دهد .که دیدی شفاف به داخل بخچال و کالاهی درون آن دارد.

 

 درب های شیشه ای دوجداره

TEKSO ارائه دهنده درب های شیشه ای دوجداره شاخص خود است .طراحی مسطح یخچال های چند طبقه ای دارای تاج کوچکتری است که دید کاملتری را از ورای درب های شیشه ای ایجاد می کند . درحالیکه درب های بلندتر بیشترین دید را به کالا ارائه می کنند شیشه های فشرده دوجداره در صرفه جویی انرژی تا میزان ۵۰% موثرند.

 

 لامپ های LED خاص TEKSO و لامپ های فلورسنت T5 و T8

در حالیکه لامپ های فلورسنت T8 بصورت معمول و استاندارد در سیستم روشنایی بکار می روند ، لامپ های T5 و LED بصورت سفارشی ارائه می گردند. TEKSO تولید کننده سیستم LED خاص خود با امکان اتنخاب چندین رنگ است . یک تراشه ویژه این اطمینان را می دهد که یک میزان مشخصی نور برای مدت چندین سال بدون تغییر رنگ ، روشنایی بخش یخچال ها باشد.

 

 قفسه و قلاب ها

در یخچال های مرتفع و نیمه مرتفع جدید دسترسی به انواع قفسه بندی ها و قلاب ها بطور سفارشی امکان پذیر گردیده اند . قفسه های رنگ آمیزی شده وقفسه های فولاد ضد زنگ ، قفسه های سیمی همراه یا بدون پلکسی و قلاب های ویژه همه در کنار هم مجموعه متنوع از قفسه بندی را ارائه می کنند. این لوازم جانبی در اندازه و حجم های گوناگون بهترین و دقیق ترین امکانات را نسبت به نوع استفاده فرآهم می آورند.

 

 نگهدارنده ها / محل برچسب ها

تمامی قفسه ها می توانند بر حسب سفارش مجهز به نگهدارنده ها و محل برچسب های شیشه ای ، پلکسی و یا نگهدارنده های سیمی با چندین ارتفاع مختلف گردند . همچنین محل برچسب های مخصوص برای کابین های دارای درب های شیشه ای.

 پرده شب

درحالیکه پرده شب گیره دار بصورت معمول و استاندارد ارائه می گردد ، پرده شب الکتریکی نیز بصورت سفارشی قابل دسترس است . یک پرده شب الکتریکی می تواند در بهترین حالت ۳ پرده را حرکت دهد. پرده ها می توانند از جعبه کنترل الکتریکی و یا با یک سویچ روی بدنه عمل کنند.

 

 آیینه پشتی

در همه یخچال های چند طبقه ای مرتفع امکان سفارش آینه پشتی برای نمایش سبزیجات و میوه ها می باشد. سیستم ویژه چرخه هوا از تغلیظ احتمالی روی آینه جلوگیری کرده ، همیشه دیدی شفاف به کالا را ممکن می سازد.

 

 لبه بالایی

یک لبه فوقانی نیز قابل سفارش است . بدین ترتیب از یکسو لوله کشی روی سقف یخچال پنهان می گردد و از سوی دیگر می توان نمایشگر دیجیتال کنترل دما را بروی لبه بالایی نصب کرد . نمایشگر بطور معمول و استاندارد روی بدنه نصب شده است . لبه بالایی قابل رنگ آمیزی برحسب سفارش و در هماهنگی با فضای فروشگاه است.

 

 فولاد ضد زنگ و رنگ آمیزی داخلی سفارشی

داخل تمامی مدل های یخچال های چند طبقه ای بدون هرگونه محدودیتی قابل سفارشی سازی هستند. صفحه پشت ، قفسه ها ، نگهدارنده قفسه ، مجرای تخلیه و سینی پایین قابل ارائه از جنس فولاد ضد زنگ می باشند . همه این بخش ها بطور سفارشی قابل رنگ آمیزی با رنگ RAL جهت دستیابی به بیشترین هماهنگی محیطی با فروشگاه می باشند. کیفیت رنگ آمیزی الکترواستاتیکی TEKSO دوام سطح کابین ها را تضمین می کند.

 

 سطوح مرطوب رنگ شده

در تعهدپذیری مستمر نسبت به صاحبان فروشگاه ها ،همه یخچال های چند طبقه TEKSO از سال ۲۰۱۴ با مخزن رنگ آمیزی شده ارائه میگردند .با ابن ترتیب TEKSO امکان اکسیداسیون بدنه های گالوانیزه را به حداقل می رساند .

 

 

 

 

یخچال چند طبقه‌ای